Napisz do nas

Fundacja Szlachetne Zdrowie
ul: Biernackiego 1 lok. 26
20-089 Lublin

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 791-980-242

Jeżeli chcesz zadać pytanie, przedstawić swoją sprawę i uzyskać pomoc w jej rozwiązaniu, poprosić o sporządzenie pisma procesowego czy pisma urzędowego, poprosić o przesłanie odpowiednich przepisów prawnych, wskazanie właściwych instytucji pomocowych, przekazanie informacji na temat uprawnień osób niepełnosprawnych, dostępnych usługach, możliwościach skorzystania ze sprzętu rehabilitacyjnego i pomocy technicznej, lub chcesz skorzystać z jakiejkolwiek innej pomocy prawno-społecznej, napisz do nas.
Odpowiedź uzyskasz w ciągu kilku dni. Jeżeli sprawa będzie skomplikowana osoba udzielająca porady skontaktuje się z tobą w celu uzyskania większej liczby informacji niezbędnych do udzielenia pomocy.

UWAGA!!!
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Szlachetne Zdrowie z siedzibą w Lublinie, ul. Biernackiego 1 lok. 26, dla celów związanych z realizacją zadania polegającego na świadczeniu poradnictwa prawnego drogą internetową dofinansowanego ze środków PFRON.
Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.).

 

PORADY SĄ ŚWIADCZONE DLA MIESZKAŃCÓW CAŁEJ POLSKI

Napisz wiadomość

Imię i nazwisko 
Twój adres e-mail 
Miejsce zamieszkania (podaj tylko nazwę miejscowości) 
Stopień niepełnosprawności 
Porada dotyczy osoby przed 16 rokiem życia   (zaznacz jeśli tak)  
Temat wiadomości 
Treść wiadomości 
Dołącz załącznik (jpg, pdf, doc, docx) 
Proszę przepisać. kuedyxdh Pomóż walczyć ze SPAMem!
  Wyślij kopię wiadomości do siebie